Kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń przeładunkowych

 • Dzięki wieloletniej współpracy z jednostkami dozorowymi TDT, WDT, UDT czy DNV jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów w zakresie projektowania urządzeń Napełniająco-Opróżniających. Nasze projekty spełniają wszystkie wymagania prawne i techniczne stawiane przez urzędy dozorowe i użytkowników.

  Doskonalimy naszą organizację w oparciu o wdrożony i systematycznie rozwijany System Zarządzania Jakością – zgodny z ISO 9001:2008 i certyfikowany przez DNV I TDT- Cert.
  Posiadamy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego do wytwarzania, naprawy i modernizacji przewodów elastycznych stanowiących wyposażenie zbiorników transportowych oraz urządzeń do ich napełniania i opróżniania (W/M/N-107/13), oraz Wojskowego Dozoru Technicznego do wytwarzania, naprawy i modernizacji urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych oraz urządzeń do napełniania uzbrojenia i sprzętu wojskowego (433-02/WDT/UCB/15). W ofercie Tubes International znajdują się przewody ciśnieniowe, które zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Ciśnieniowej (2014/68/UE) znakowane są symbolem CE oraz wystawiana jest deklaracja zgodności UE – Moduł A2 Certyfikowany przez UDT-CERT (1433).

 • Opracowywane przez naszych projektantów i zatwierdzane przez TDT dokumentacje techniczne są wykonywane w sposób profesjonalny i rzetelny, o czym świadczą przesyłane przez Klientów listy referencyjne.
 • Urządzenia NO zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę można znaleźć między innymi na instalacjach przeładunkowych produktów chemicznych i spożywczych oraz terminalach przeładunkowych paliw i produktów ropopochodnych. Dostarczaliśmy również urządzenia pracujące w hutach, kopalniach, portach czy lotniskach.

Oferta

Kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń przeładunkowych
Kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń przeładunkowych
Audyty i konsultacje
Serwis przemysłowy
 • Projektowanie, produkcja, modernizacja urządzeń, terminali załadunkowo-rozładunkowych oraz instalacji technologicznych

  Kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów, produkcji i modernizacji urządzeń, terminali załadunkowo-rozładunkowych oraz instalacji technologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klientów.

  Produkcja
  Dysponujemy dużym potencjałem produkcyjnym umożliwiającym nam szybką realizację prostych przewodów elastycznych jak i skomplikowaną produkcję urządzeń Napełniająco-Opróżniających z armaturą. Posiadamy również specjalistyczną spawalnię, w której możemy wykonywać produkcję skomplikowanych elementów rurociągowych. Potwierdzenie naszych kompetencji w zakresie wyrobów spawanych stanowi certyfikowany przez TDT-CERT system jakości zgodny z ISO 3834-2:2007.

  Ramiona przeładunkowe
  W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania w zakresie ramion przeładunkowych opartych na klasycznych sztywnych ramionach do odgórnego lub oddolnego załadunku i rozładunku cystern drogowych i kolejowych. Oferujemy również projektowane przez nas urządzenia przeznaczone do manewrowania przewodami elastycznymi.

 • Konsultacje oraz doradztwo

  Konsultacje oraz doradztwo w zakresie nowych, jak i modernizowanych, urządzeń i terminali.

  Audyty i konsultacje
  Dzięki wieloletniemu udziałowi na rynku oferujemy swoim Klientom wsparcie audytorskie i konsultację wyspecjalizowanej grupy ekspertów i inżynierów.

 • Obsługa w zakresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym

  Oferujemy obsługę w zakresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, między innymi dzięki zastosowaniu autorskiego sytemu zarządzania Tubes Hose Supervisor.

 • Mobilny serwis przemysłowy

  Dysponujemy mobilną flotą serwisową, która wykonuje serwisy urządzeń Napełniająco-Opróżniających oraz przemysłowych przewodów elastycznych. Służymy fachową wiedzą oraz kompleksowym doradztwem technicznym.

  Usługi w ramach Mobilnego Serwisu Przemysłowego:
  • przegląd techniczny i serwis urządzeń NO;
  • przeprowadzenie prób ciśnieniowych;
  • pomiar rezystancji przewodów elastycznych i urządzeń NO;
  • montaż zwijarek bębnowych;
  • montaż kompensatorów;
  • znakowanie przewodów zgodnie z wymaganiami TDT lub oczekiwaniami Klienta.

  Dowiedz się więcej >

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać Ci odpowiednie rozwiązanie!