Wydarzenia

Wydarzenia

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2023
Odpowiedzialność społeczna Tubes International

W grudniu 2023 roku z zaangażowaniem kontynuowaliśmy naszą misję wsparcia organizacji charytatywnych, które dzięki swojej ciężkiej pracy dokonują znaczącej różnicy w życiu wielu potrzebujących osób. Mieliśmy przyjemność wesprzeć następujące fundacje:

 • Fundacja Serca dla Maluszka
 • Fundacja TipTop
 • Fundacja z Serca dla Serca
 • Fundacja Koniczynka
 • Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
 • Fundacja Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
 • Fundacja Radość z Uśmiechu

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie wniesie odrobinę dobra w życie ich podopiecznych.

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2023
Obchody 30-lecia Tubes International

W ostatni weekend września w malowniczej Cukrowni Żnin odbyły się oficjalne obchody 30-lecia naszej firmy. Wydarzenie zgromadziło ponad 400 naszych pracowników. Była to wspaniała okazja do spotkania, wymiany doświadczeń i wspólnego świętowania.

Impreza rozpoczęła się od serii atrakcji na świeżym powietrzu, gdzie pracownicy mogli cieszyć się różnorodnymi aktywnościami. Te energiczne i kreatywne działania nie tylko dostarczyły mnóstwo zabawy, ale również umocniły więzi między pracownikami.

Po zabawach na świeżym powietrzu przyszedł czas na oficjalną część wieczoru. Wzruszające przemówienia członków zarządu podkreśliły długą historię firmy, jej osiągnięcia oraz ambitne plany na przyszłość. Uroczysta kolacja w eleganckim otoczeniu, stworzyła idealną atmosferę do dalszych rozmów i wzmacniania relacji. Kulminacyjnym momentem wieczoru było wspólne świętowanie przy krojeniu urodzinowego tortu.

To niezapomniane wydarzenie nie tylko uczciło trzy dekady naszej działalności, ale także pokazało siłę i spójność naszej firmy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej gali i niecierpliwie czekamy na kolejne wspólne sukcesy i jubileusze.

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2023
30-lecie Tubes International

Szanowni Państwo!

2023 to dla nas wyjątkowy rok – obchodzimy 30-lecie istnienia firmy Tubes International. Za nami trzy dekady pełne pasji, nieustannego rozwoju oraz budowania zaufania wśród naszych Klientów. Od 1993r. nieprzerwanie dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania w zakresie węży i złączy dla przemysłu, starannie dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów.

W tych ważnych dla nas dniach pragniemy podziękować za Państwa zaufanie oraz wsparcie, które pozwoliły nam stać się firmą rozpoznawalną i cenioną na rynku. 30 lat doświadczenia to dla nas nie tylko powód do dumy, ale także motywacja do dalszej intensywnej pracy na rzecz naszych drogich Klientów.

Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy film, który pozwala zanurzyć się w historii naszej firmy – od skromnych początków, aż po dzień dzisiejszy – ukazując, jak adaptowaliśmy się do rosnących oczekiwań naszych Klientów. To dzięki pracowitości, determinacji i uważnej obserwacji rynku możemy dziś z dumą mówić o sobie jako o liderze w branży węży i złączy przemysłowych.

Dziękujemy, że są Państwo z nami przez te wszystkie lata. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych lat partnerskich relacji, przynoszących obopólne korzyści i sukcesy.

Dziękujemy
Zespół Tubes International

Zobacz film>

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2023
Zmiana adresu Oddziału Płock

ODDZIAŁ PŁOCK
 • ul. Dobrzyńska 62A
  09-400 Płock
 • tel. 24 364 03 00
  tel. kom. 669 55 00 40
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Z przyjemnością informujemy, że nasz Oddział w Płocku przenosi się do nowego, przestronniejszego budynku. Od 1 września 2023 serdecznie zapraszamy Państwa na ulicę Dobrzyńską 62A. Nowa lokalizacja umożliwia nam zapewnienie jeszcze lepszej jakości usług i komfortu zakupów. Dzięki zwiększonej powierzchni magazynowej możemy zapewnić większą dostępność produktów od ręki oraz jeszcze lepsze dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przestrzeń sklepowa została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie, co sprawia, że zakupy będą teraz jeszcze przyjemniejsze.

Dążąc do zapewnienia satysfakcji naszych Klientów, oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie węży i złączy dla przemysłu, pneumatyki i hydrauliki. W nowej lokalizacji zapewniamy usługi w zakresie zakuwania przewodów przemysłowych do 4″. Nasi eksperci czekają na Państwa i z przyjemnością zapewnią Państwu fachową obsługę i doradztwo.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu i życzymy przyjemnych zakupów.

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2023
Utworzenie nowego kompleksu biurowego w Centrali firmy

CENTRALA

 • ul.Bystra 15A
  61-366 Poznań
 • tel. 61 653 02 22
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Mamy przyjemność poinformować Państwa o odebraniu naszego nowoczesnego kompleksu biurowego w Centrali firmy. Nowy kompleks zabezpiecza potrzeby w obszarze obsługi i planowania produkcji, działań handlowych oraz eksportowych. Nowa powierzchnia pozwala również na efektywniejszą pracę w zakresie planowania zakupów oraz możliwość szybszej reakcji na dynamiczne zmiany, jakie zachodzą na rynku.

Inwestycja ta miała na celu nie tylko zwiększenie powierzchni użytkowej budynku, ale przede wszystkim podniesienie standardu i komfortu pracy naszych pracowników, umożliwiając jeszcze wydajniejsze funkcjonowanie w obszarach kluczowych dla naszej działalności.

Nowy kompleks biurowy to nie tylko symbol dynamicznego rozwoju naszej firmy, ale i gwarancja, że jesteśmy przygotowani, by sprostać wyzwaniom i potrzebom współczesnego rynku. Jesteśmy przekonani, że nowe możliwości, jakie otwiera przed nami zwiększona przestrzeń biurowa Centrali, przyniosą wymierne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla wszystkich naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2023
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

W lipcu 2023 roku po raz kolejny mieliśmy przyjemność wesprzeć liczne organizacje charytatywne, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby pomóc potrzebującym. Nasze wsparcie trafiło do podopiecznych następujących zasłużonych fundacji i stowarzyszeń:

 • Fundacja Avalon,
 • Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom LIVER,
 • Fundacja Votum,
 • Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą,
 • Fundacja Szlachetny Gest,
 • Rodzinny Dom Dziecka “Wataha”,
 • Fundacja Siepomaga,
 • Fundacja dla Osób Pokrzywdzonych Losowo,
 • Fundacja Dzięki Tobie.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do ich szlachetnej misji.

wydarzenia Tubes International

Maj 2023
Dołączyliśmy do Pomorskiej Platformy Offshore

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona członków Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku. Jej celem jest zwiększenie udziału polskich i pomorskich firm w procesie budowy morskich farm wiatrowych oraz szkolenie wykwalifikowanej siły roboczej do pracy w tej branży.

Przystąpienie do Pomorskiej Platformy Offshore otwiera przed nami dużą przestrzeń do dostarczania naszych węży i złączy, realizowania naszych usług produkcyjnych i serwisowych oraz do wykorzystywania naszych szerokich kompetencji i wiedzy technicznej.  Firma Tubes International posiada długoletnie oraz merytoryczne doświadczenie w branży Morskiej oraz Lądowej Energetyki Wiatrowej w obszarze produktów oraz usług z dziedziny węże i złącza przemysłowe. Będąc sprawdzonym i doświadczonym dostawcą dla branży, nasza firma przyczynia się również w sposób aktywny do zmniejszenia zależności od paliw kopalnych wielu gospodarek europejskich. Poprzez współpracę z Pomorską Platformą Offshore możemy jeszcze intensywniej działać na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Wspólnie będziemy dążyć do rozwoju efektywnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie energetyki morskiej, dzieląc się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz zasobami. Dołączając do Pomorskiej Platformy Offshore uzyskujemy  dostęp do  wysoce wykwalifikowanego personelu inżynieryjnego, technicznego i naukowego. To niewątpliwie przyczyni się do sukcesu naszych projektów oraz do przyspieszenia procesu transformacji energetycznej w Polsce i na świecie.

Jesteśmy dumni z możliwości bycia częścią tak ważnej inicjatywy.

Strona internetowa platformy: Odwiedź

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2022
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Okres świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to czas, który szczególnie sprzyja pomaganiu innym. Mając świadomość roli przedsiębiorstw w otaczającym społeczeństwie i ich odpowiedzialności społecznej, po raz kolejny zdecydowaliśmy się przekazać środki na pomoc potrzebującym. Z wielką radością informujemy, że w grudniu 2022r. wsparliśmy podopiecznych Fundacji Siepomaga, Fundacji Szlachetny Gest, Fundacji Serca dla Maluszka, Fundacji Dzięki Tobie, Fundacji Avalon i Fundacji Dzieciom Zdążyć z pomocą.

Mamy nadzieję, że przekazane środki przyczynią się do poprawy zdrowia i sytuacji życiowej obdarowanych osób oraz że dzięki nim święta były radośniejsze.

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2022
Uruchomienie Generatora ofert online

Uruchomiony w 2015 roku sklep internetowy Tubes International stanowi – obok 38 oddziałów stacjonarnych w Polsce i za granicą – element strategii ekspansji rynkowej poprzez rozwój własnej sieci sprzedaży. Z uwagą przyglądając się bieżącym trendom rynkowym i potrzebom Klientów, systematycznie wdrażamy w nim rozwiązania mające na celu zwiększenie użyteczności i zapewnienie tym samym jak najlepszych doświadczeń związanych z wykorzystaniem narzędzi sprzedaży internetowej. Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie wprowadziliśmy nową funkcjonalność, umożliwiającą samodzielne tworzenie ofert internetowych z możliwością indywidualnej wyceny. Ofertowanie online jest przeznaczone do obsługi zapytań dotyczących standardowych produktów, niewymagających wsparcia i doradztwa technicznego. Umożliwia w prosty i szybki sposób otrzymanie konkurencyjnej wyceny na produkty standardowe z uwzględnieniem posiadanych warunków handlowych.

Ofertowanie online dostępne jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Zachęcamy do utworzenia konta w naszym sklepie internetowym, by przekonać się o korzyściach wynikających zarówno z tworzenia ofert online, jak i z innych funkcjonalności.

Więcej informacji: https://sklep.tubes-international.pl/oferta-online

wydarzenia Tubes International

Październik 2022
Otwarcie Oddziału Koszalin

ODDZIAŁ KOSZALIN
 • ul. Franciszkańska 24
  75-251 Koszalin
 • tel. 94 732 81 20
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o otwarciu kolejnego oddziału Tubes International. Nowy punkt na tubesowej mapie sprzedaży znajduje się w Koszalinie przy ul. Franciszkańskiej 24.

Koszaliński oddział to budynek o powierzchni 308m2. Dysponujemy tam przejrzystą salą sprzedaży oraz pełnym zapleczem magazynowym i warsztatowym. Jesteśmy przygotowani na pełną obsługę naszych Klientów w zakresie sprzedaży towarów i usług dotyczących węży i złączy przemysłowych, pneumatycznych i hydraulicznych. W nowym oddziale zarówno dokonacie Państwo zakupu produktów z oferty Tubes International, jak i skorzystacie z usługi wykonywania przewodów hydraulicznych do 2.1/2”  i przemysłowych do 4”. Nasi doradcy chętnie udzielą Państwu profesjonalnych porad technicznych i pomogą dobrać produkty odpowiednie dla Państwa aplikacji.

Nowy obiekt stanowi istotną wartość dodaną w strukturze dystrybucyjnej firmy. Wierzymy, że będzie on znaczącym udogodnieniem dla naszych dotychczasowych i nowych Klientów z północnej części Polski oraz atrakcyjnym miejscem pracy i przestrzenią do rozwoju dla naszych pracowników.

wydarzenia Tubes International

Październik 2022
Tubes International dołączył do organizacji NAHAD

nahad wydarzenia

Tubes International ma przyjemność poinformować, że dołączyliśmy do organizacji NAHAD – Stowarzyszenia Dystrybutorów Węży i Akcesoriów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Stowarzyszenie ma na celu promowanie i wdrażanie najwyższych standardów przemysłowych poprzez tworzenie wytycznych, zaleceń oraz szkoleń dla branży węży i złączy przemysłowych. Członkami organizacji NAHAD są wiodące firmy z całego świata zajmujące się dystrybucją i produkcją węży, złączy, końcówek, obejm i akcesoriów do węży. Tubes International, poprzez członkostwo w NAHAD, potwierdza swoje zaangażowanie w dostosowaniu działalności do najlepszych, branżowych praktyk biznesowych i standardów produktowych. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w organizacji NAHAD, pracownicy naszej firmy uzyskują dostęp do najlepszych światowych praktyk, wiedzy oraz doświadczeń obowiązujących w branży węży, złącz i akcesoriów przemysłowych.

Więcej informacji o organizacji:

The Association for Hose & Accessories Distribution (nahad.org)

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2022
Otwarcie Oddziału Bratysława

 • otwarcie oddziału bratysława
 • węże przemysłowe bratysława
 • Bratysława oddział

ODDZIAŁ BRATYSŁAWA

 • ul. Prípojná 9807/1
  821 06 Bratislava
 • tel. kom. +421 911 832 711
  tel. kom. +421 911 825 711
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Z wielką radością informujemy Państwa, że z początkiem lipca 2022r. uruchomiliśmy kolejny oddział Tubes International na Słowacji, w samej jej stolicy – Bratysławie.

Nowy oddział dysponuje wygodną salą sprzedaży, magazynem oraz warsztatem. W nowo otwartym oddziale jesteśmy przygotowani na pełną obsługę sprzedażową dotychczasowych, jak i nowych Klientów w znacznie sprawniejszym i efektywniejszym wymiarze. Naszą obecnością na miejscu, jesteśmy w stanie znacznie sprawniej obsługiwać Klientów w zakresie dostępności towarów ze składu, produkcji przewodów przemysłowych do średnicy wewnętrznej 51mm.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego punktu obsługi Klienta na naszej Tubesowej mapie sprzedaży.

Wierzymy, że dla naszych drogich słowackich Kontrahentów będzie on źródłem wielu korzyści.

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2022
Przenosiny oddziału Kraków

 • przenosiny kraków
 • tubes international Kraków
 • Bębny przemysłowe kraków

ODDZIAŁ KRAKÓW

 • ul. Christo Botewa 6
  30-798 Kraków
 • tel. 12 650 83 00
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o zmianie lokalizacji naszego krakowskiego oddziału. Obecnie usytuowany jest on w jednym z nowych budynków przy głównej jezdni na terenie Centrum logistycznego  NOHO LOGISTIC PARK. Nowa lokalizacja znajduje się pod tym samym adresem o około 30 m od poprzedniej.

Nowy  Oddział Kraków to  nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 930 m2 który składa się z  trzypoziomowego budynku biurowego , stanowiącego  nowoczesne centrum obsługi klienta  o powierzchni około 230 m2, w tym część sklepowo-ekspozycyjnej  o powierzchni 60 m2.

Nowy oddział Kraków to nowoczesne centrum dystrybucyjno – logistyczne, które sprosta oczekiwaniom Klientów na rynku lokalnym i nie tylko  –  znacznie większy magazyn mający powierzchnię 680 m2 – docelowo wyposażony w regały na 400 miejsc paletowych. Dodatkową powierzchnię magazynową stanowi zabudowa  o wysokości 3m ( antresola ), o powierzchni 240 m2 , na której znajdują się dodatkowe regały pozwalające składować drobne produkty. Tak duża przestrzeń magazynowa umożliwi nam niezawodne utrzymywanie stanów towarowych odpowiadających każdemu zapotrzebowaniu.

Nowy oddział Kraków to możliwość rozbudowania zaplecza technicznego planowanego na IV kwartał  2022r, polegającego na wyposażeniu warsztatu oddziału w prasę zaciskową FINN POWER P51 SCC z ergonomicznym sterowaniem SCC z wyświetlaczem dotykowym umożliwiającym zapis receptur w pamięci urządzenia. Sterowanie to stanowi absolutną nowość w ofercie naszego dostawcy pras FINN POWER. Maszyna umożliwia zakuwanie przewodów hydraulicznych do średnicy 2 ½ cala oraz przewodów przemysłowych do 4 cali, co pozwoli nam zaspokoić większość potrzeb naszych obecnych i nowych klientów.

Nowy obiekt stanowi istotną wartość w strukturze dystrybucyjnej firmy, będzie stanowił atrakcyjne miejsce pracy i dalszego rozwoju dla naszych pracowników oraz znacząco podniesie komfort obsługi Klienta.

Jesteśmy przekonani, że ten nowoczesny obiekt logistyczny dostarczy naszym Klientom wielu korzyści. Serdecznie zapraszamy!

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2022
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

akcja charytatywna Tubes International

Z wielką radością pragniemy poinformować, że po raz kolejny udało nam się przekazać środki na działalność charytatywną. Wsparliśmy podopiecznych fundacji Serca dla Maluszka, Szlachetny Gest, Zdążyć z Pomocą, Dzięki Tobie, Fundacji Avalon i Fundacji dla Osób Pokrzywdzonych Losowo.

Ponadto wsparliśmy liczne facebookowe licytacje charytatywne poprzez przekazanie paczek gadżetów na aukcje.

Mamy nadzieję, że przekazane środki przyczynią się do poprawy zdrowia i sytuacji życiowej obdarowanych osób.

wydarzenia Tubes International

Maj 2022
Oddział Wrocław zmienia lokalizację

 • oddział Wrocław Tubes
 • odział Tubes internatinal Wrocław

ODDZIAŁ WROCŁAW

Od 23 maja zapraszamy do budynku znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Korona Wrocław. Nowo wybudowany lokal posiada większy magazyn dzięki czemu zwiększy się dostępność oferowanych produktów. Dodatkowo odświeżona ekspozycja produktów na sali sprzedaży znacząco zwiększy komfort obsługi i pozwoli zaprezentować Państwu nasz asortyment w wysoce przystępny sposób.

wydarzenia Tubes International

Kwiecień 2022
Zamknięcie oddziału Tubes International w Rosji

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Spółka Tubes International Sp. z o.o. podjęła decyzję o zamknięciu działalności operacyjnej w naszym oddziale Tubes International Rosja.

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2021
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

W świątecznym okresie wsparliśmy podopiecznych fundacji: Siepomaga, Wybierz by Pomóc, Avalon, Szlachetny Bohater, Zbieramy Razem oraz stowarzyszeń: Pod Skrzydłem Anioła, To Ma Sens.

Wierzymy, że dzięki ofiarowanej pomocy minione Święta były radośniejsze.

wydarzenia Tubes International

Listopad 2021
Otwarcie przedstawicielstwa we Włoszech

Otwarcie przedstawicielstwa we Włoszech

Miło nam poinformować o otwarciu przedstawicielstwa Tubes International we Włoszech. Nowo otwarta komórka organizacyjna firmy jest efektem realizacji naszej strategii rozwoju na rynki zagraniczne oraz wsparciem dla naszych Klientów na rynku włoskim.

Zadaniem pracowników włoskiego przedstawicielstwa będzie wsparcie naszych Klientów poprzez kompleksową ofertę, począwszy od doradztwa technicznego i dostarczanie jakościowych produktów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszymi pracownikami.

PRZEDSTAWICIELSTWO
wydarzenia Tubes International

Lipiec 2021
Zmiana adresu oddziału Częstochowa

 • Odział Częstochowa Tubes International
 • Wężę przemysłowe Częstochowa

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA

Od 26 lipca zapraszamy do nowej lokalizacji oddziału Częstochowa. Od teraz częstochowski oddział znajduje się w lokalu, który dysponuje m.in. większą powierzchnią sklepową. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu lepszy komfort obsługi w oddziale oraz zaprezentować większą część asortymentu. Numery telefonów i numer faxu nie ulegają zmianie.

Do zobaczenia przy Warszawskiej 319!
Zespół Tubes International Oddział Częstochowa

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2021
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Kontynuując naszą strategię odpowiedzialnego biznesu po raz kolejny wsparliśmy wybrane fundacje i ich podopiecznych. Mamy nadzieję, że przekazane środki pomogą obdarowanym w poprawie zdrowia oraz sytuacji życiowej.

W ostatnim czasie udało nam się wesprzeć: Środowiskowy Dom Samopomocy Kamyk, Fundację Serca dla Maluszka, Fundację Ofiaruj Serce, Fundację Spem Donare, Fundację Damy Radę, Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą, Fundację Koniczynka.

wydarzenia Tubes International

Maj 2020
Otwarcie nowej spółki Tubes Engineering

Tubes Engineering

Grupa Tubes International stawia na ciągły rozwój. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się jak najpełniej dostosować ofertę do ich potrzeb. Efektem tych działań jest powołanie i otwarcie nowej spółki o profilu projektowo-wykonawczym w zakresie infrastruktury przemysłowej: Tubes Engineering.

Tubes Engineering Sp. z o.o. tworzy zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z instalacjami przemysłowymi z takich branż jak np. przemysł paliwowy, chemiczny, gazowy, energetyczny, metalurgiczny, wydobywczy. Doświadczenie to budowane było przy wieloletniej współpracy z Klientami w strukturze Tubes International.

Naszą specjalizacją jest projektowanie, produkcja, wykonawstwo i modernizacja infrastruktury urządzeń przeładunkowych w tym urządzeń napełniająco-opróżniających, zbudowanych na bazie przewodów elastycznych lub ramion nalewczych oraz projekty stanowisk załadunkowo-rozładunkowych.

Dowiedz się więcej >

wydarzenia Tubes International

Maj 2020
Wspieramy walkę z pandemią COVID-19

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

„Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy MOC!” – zgadzamy się z organizatorem, dlatego dołączyliśmy do zbiórki, wspierającej służbę zdrowia w czasie walki z pandemią COVID-19. Chcemy w ten sposób podziękować i pomóc tym, którzy na co dzień stawiają czoła wirusowi i dbają o nasze zdrowie.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, pomimo trudności we wszystkich dziedzinach życia, firma Tubes International wsparła akcję Fundacji Siepomaga w zakresie walki ze skutkami i zwalczaniem pandemii koronawirusa.

Kwota wsparcia: 30 000 PLN

wydarzenia Tubes International

Marzec 2020
Wygrana w konkursie “Produkt Roku 2019”

zawory antyzamarzaniowe

Z niekrytą przyjemnością informujemy, że jeden z naszych produktów – automatyczne zawory upustowe antyzamarzaniowe zdobył nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie „Produkt Roku 2019” w kategorii „Elementy instalacji smarowych i olejowych”.

Tym, co je wyróżnia jest specjalna głowica termostatyczna, która sprawia, że są całkowicie mechaniczne, przez co nie wymagają zasilania elektrycznego/sprężonym powietrzem.

Docenienie naszego rozwiązania dedykowanego w głównej mierze kolejnictwu, to zasługa czytelników magazynu „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu”, którzy oddali najwięcej głosów na nasz produkt.

Pełną listę laureatów konkursu “Produkt Roku 2019” znajdziecie klikając tutaj.

wydarzenia Tubes International

Styczeń 2020
Otwarcie oddziału Tychy

 • Odział Tychy Tubes Interantional
 • Odział Tychy Tubes Interantional
 • Odział Tychy Tubes Interantional
ODDZIAŁ TYCHY
 • ul. Fabryczna 3
  43-100 Tychy
 • tel. 32 730 66 30
  fax 32 730 66 39
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 669 888 484
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że z dniem 7 stycznia 2020 r. uruchomiliśmy nowy oddział firmy Tubes International Sp. z o.o., który znajduje się w Tychach, przy ul. Fabrycznej 3 (budynek firmy Instalbud).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w salonie sprzedaży dysponującym pełnym zapleczem magazynowym i warsztatowym. W oddziale prowadzimy sprzedaż towarów i usług dotyczących węży i złączy przemysłowych, pneumatycznych i hydraulicznych. Zajmujemy się na miejscu wykonywaniem przewodów hydraulicznych i przemysłowych.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja jest dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego oddziału.

wydarzenia Tubes International

Listopad 2019
Powiększenie parku maszynowego Tubes International

Powiększenie parku maszynowego Tubes International

Park maszynowy Tubes International powiększył się o maszynę do testowania przewodów ciśnieniowych w pełnym zakresie rozmiarów do ciśnienia 6000 bar!

Nowa inwestycja pozwoli na precyzyjne sparametryzowanie każdego etapu testu, zgodnie z obowiązującą normą ISO 1402. Ponadto zastosowanie nowej maszyny znacznie skraca czas trwania testu i zmniejsza zużycie energii, co również przyczynia się do ochrony środowiska.

Komora testowania pozwala na umieszczenie w niej obiektów o gabarytach przekraczających wymiary europalety i bezpieczne przeprowadzenie testu przy najwyższych wartościach ciśnień. Maszyna wyposażona jest dodatkowo w układy zabezpieczające do wykonywania prób rozrywania, co pozwala na walidację rozwiązań specjalnych w zakresie ultra wysokich ciśnień, produkowanych przez Tubes International dla naszych Klientów.

Po przeprowadzonym teście ciśnieniowym, możliwe jest otrzymanie certyfikatu zawierającego wykres przedstawiający zadane i rzeczywiste wartości ciśnienia w obiekcie testowanym, rejestrowane przez cały przebieg trwania testu.

Jesteśmy przekonani, że nowa inwestycja pozytywnie wpłynie na jakość oferowanych przez nas rozwiązań i będzie źródłem korzyści dla naszych Klientów.

wydarzenia Tubes International

Październik 2019
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie wsparliśmy podopiecznych fundacji: Serce dla Maluszka, Zdążyć z Pomocą, Szlachetny Gest oraz Avalon, a także rodzinę, która straciła w pożarze dom wraz z całym swoim dobytkiem. Wierzymy, że przekazane środki przyczynią się do poprawy ich sytuacji życiowej lub stanu zdrowia.

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2018
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International - grudzień 2018

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w ostatnim czasie udało nam się wesprzeć podopiecznych Fundacji „Czerwone Serduszko”, Fundacji „Nasze Dzieci”, Stowarzyszenia „Liver”, Fundacji „Zdążyć z pomocą”, a także Ochotniczą Straż Pożarną „Starówka”. Cieszymy się tym bardziej, że udało się przekazać środki jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Mamy nadzieję, że dzięki temu najbliższe Święta będą choć odrobinę radośniejsze. Trzymamy mocno kciuki za poprawę stanu zdrowia podopiecznych fundacji oraz za udane i bezpieczne akcje OŚP „Starówka”.

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2018
25 lat Tubes International – obchody jubileuszu

 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu

W ostatni weekend września w folwarku Łochów odbyła się niezapomniana i pełna atrakcji impreza z okazji 25-lecia istnienia naszej firmy. Na obchodach jubileuszu spotkało się ponad 300 pracowników z oddziałów krajowych, jak i zagranicznych z: Czech, Słowacji, Ukrainy, Kazachstanu, Litwy oraz z Niemiec. Do dziś wspominamy to wyjątkowe wydarzenie. W ciągu dnia biesiadowaliśmy we wspólnym gronie, korzystając z niezliczonej ilości atrakcji sportowych. Po całodniowej rozrywce na świeżym powietrzu przyszedł czas na wieczorną galę, podczas której nie zabrakło wspomnień, podsumowań oraz oczywiście wspaniałej zabawy, która trwała do białego rana.

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2018
25 lat Tubes International

25 lat Tubes International

„Naszej firmie „stuknęło” ćwierć wieku. Mijające 25 lat przyniosło nam niebagatelne doświadczenia, pozwoliło wypracować trwałe wartości biznesowe i zbudować solidne fundamenty dla dalszego rozwoju Tubes International.
Od 1 maja 1993 roku, kiedy to garstka ludzi pod wodzą niezapomnianego Richarda zaczynała tworzyć firmę, aż do dziś, gdy we wszystkich swych lokalizacjach firma zatrudnia 450 osób kilkunastu narodowości, nie zmieniło się jedno – największym skarbem Tubes International są jej pracownicy: zaangażowani, oddani, lojalni. To Wy jesteście twórcami sukcesu naszego przedsiębiorstwa i bohaterami tej Kroniki 25-lecia, od pierwszej do ostatniej strony.
Nie jest przypadkiem, że wielu z nas niemal całe zawodowe życie związało z Tubes International, ci zaś, którzy odeszli na emeryturę, dalej kibicują firmie i jej pracownikom. Wśród nas z powodzeniem pracuje już trzecie pokolenie „tubesiaków”. Każde z tych pokoleń wniosło nieoceniony wkład do organizacji firmy, sprawiając, iż odnosi ona sukces na coraz bardziej wymagającym rynku.

Wszyscy doskonale wiemy, że Tubes International nie zdobyłby wysokiej pozycji, gdyby nie jego założyciel i nasz nieodżałowany Szef – Richard Fredriksen, którego, niestety, nie ma już z nami.
Każdy jubileusz to zamknięcie pewnego rozdziału w dziejach przedsiębiorstwa, ale i otwarcie nowego. Jestem pewien, że kolejny rozdział historii naszej firmy będziemy pisać tak jak dotychczas, czyli ramię w ramię – codzienną ciężką i solidną pracą. Jestem przekonany, że tak jak dotychczas, będziemy się wspierać inicjatywami i pomysłami, które posłużą rozwojowi organizacji.
Wizja przyszłości firmy Tubes International będzie nierozerwalnie związana z jej historią, wypracowanymi tutaj wartościami, doświadczeniami, mądrymi ludźmi i mozolną codzienną pracą. Uważam, że tak długo, jak te czynniki będą płynnie zsynchronizowane i doceniane w naszej firmie, tak długo będziemy spoglądać w przyszłość bez lęku i obaw.
Nieodzownym elementem naszego sukcesu są nasi drodzy Klienci oraz Dostawcy bez których nasza działalność nie miałaby sensu. Zawsze byliście i będziecie dla nas ważni. Z wieloma z Was współpracujemy i przyjaźnimy się od wielu lat, co napawa nas radością i dumą.
Jestem pewien, że minione 25 lat to dopiero początek długich i chlubnych dziejów Tubes International – firmy, jaką wspólnie tworzymy.

Z okazji jubileuszu pragnę w imieniu właścicieli firmy, zarządu, rady nadzorczej i własnym złożyć wszystkim Współpracownikom, Klientom oraz Dostawcom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i satysfakcji z tego, co robicie zawodowo. Niech nigdy nie zabraknie Wam energii w dążeniu do wyznaczonych celów ani wytrwałości w realizacji powierzonych zadań. Niech kolejne sukcesy, jakie bez wątpienia osiągniecie, będą powodem satysfakcji i bodźcem do dalszego rozwoju. Tego życzę Wam z całego serca.” – prezes zarządu Karol Semba

wydarzenia Tubes International

Wrzesień 2018
Zmiana siedziby oddziału w Kielcach

 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • 25 lat tubes International - obchody jubileuszu
 • Zmiana oddziału KieIce

Od dnia 17 września 2018 roku zapraszamy Państwa do nowej siedziby firmy Tubes International / Oddział Kielce. Jesteśmy obecnie na ulicy Krakowskiej 309 w Kielcach.

Dzięki tej zmianie będziemy mogli zapewnić jeszcze sprawniejszą niż do tej pory obsługę, a zwiększona powierzchnia magazynu umożliwi nam utrzymanie stanów towarowych zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji.

Z wyrazami szacunku
Zespół pracowników Tubes International, Oddział w Kielcach

wydarzenia Tubes International

Listopad 2017

Richard Fredriksen

Dnia 8 listopada 2017 roku w wieku 71 lat odszedł nasz Prezes i założyciel firmy Richard Fredriksen. Był człowiekiem wyjątkowego formatu, odważnym, pełnym energii, o wielkim i ufnym sercu. Był szefem i przyjacielem, który zawsze był wśród nas. Ufał ludziom i wierzył w ich potencjał. Swoim przykładem pokazał, że warto polegać na ludziach i dać szansę każdemu.

Na początku lat dziewięćdziesiątych przyjechał z Norwegii do Polski i otworzył Tubes International. Stworzył międzynarodową firmę, dał ludziom interesującą i pełną możliwości pracę. Do końca życia jego marzeniem było rozwijanie firmy Tubes International. Jako pracownicy czujemy się zobowiązani do kontynuacji i rozwoju jego dzieła.

Zespół Tubes International

wydarzenia Tubes International

Czerwiec 2017
Uruchomienie nowego systemu informatycznego ERP

Uruchomienie nowego systemu informatycznego ERP

Informujemy, że w dniach 01-02.06.2017 r. został uruchomiony w naszej firmie nowy system informatyczny ERP.
W związku z wdrażaniem nowego systemu komputerowego prosimy o wyrozumiałość dla naszych pracowników w przypadku wystąpienia trudności przy Państwa obsłudze. Zamówienia złożone przez koszyk sklepu internetowego, zostaną zrealizowane niezwłocznie po rozruchu systemu informatycznego.

Jesteśmy świadomi wszelkich niedogodności z tym związanych i z góry Państwa za nie przepraszamy. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nasze przedsięwzięcie w pełni zrekompensuje Państwu chwilowe utrudnienia.

Harmonogram uruchomienia systemu

 • 05-09.06.2017 r. – rozruch firmy w nowym systemie informatycznym

W razie jakichkolwiek pytań w w/w okresie prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi handlowcami.
Przepraszamy za utrudnienia oraz dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Dziękujemy.
Zarząd i Kierownictwo Firmy Tubes International

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2016
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest czasem, w którym szczególnie chcemy dzielić się z innymi. W tym wyjątkowym czasie wsparliśmy pięcioro potrzebujących.

Mamy nadzieję, że przekazana pomoc wywołała radość oraz uśmiech na twarzy obdarowanych i przyczyni się do poprawy ich sytuacji lub stanu zdrowia.

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2016
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Wakacje to czas, kiedy na buziach dzieci częściej pojawia się uśmiech. Odpoczynek od szkolnych obowiązków i beztroska zabawa to nagroda za wcześniejszą ciężką pracę. Jednak nie zawsze uśmiech pojawia się tak często. Problemy, którymi darzy nas los nie pozwalają cieszyć się wakacjami, dlatego w ostatnim czasie nasza firma wsparła pięcioro potrzebujących.

Wierzymy, że dzięki naszej pomocy przynajmniej na chwilę na buziach dzieci pojawi się uśmiech.

wydarzenia Tubes International

Kwiecień 2016
Otwarcie nowego oddziału w Poznaniu

 • otwarcie oddziału Poznań
 • otwarcie oddziału Poznań

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Tubes International Sp. z o.o. z dniem 25 kwietnia 2016 r. uruchomiliśmy drugi oddział w Poznaniu, przy ul. Rynkowej 56 w Przeźmierowie.

Nowa lokalizacja zapewnia bardziej komfortowy dojazd oraz oszczędność czasu dla Klientów z północno-zachodniej części Poznania i okolic. Nowy warsztat umożliwia nam w trybie natychmiastowym produkcję gotowych przewodów przemysłowych i hydraulicznych według oczekiwań naszych Klientów.

W oddziale od samego początku uruchomiona została usługa 24 godzinnego Serwisu Przewodów Hydraulicznych (24/7/365) pod numerem telefonu 697 222 440.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie kolejnym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych Klientów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego oddziału.

Z wyrazami szacunku
Zespół pracowników Tubes International, Oddział w Poznaniu

ODDZIAŁ POZNAŃ/PRZEŹMIEROWO
wydarzenia Tubes International

Kwiecień 2016
Zmiana siedziby oddziału w Olsztynie

 • Odział Olsztyn Tubes Interantional
 • Odział Olsztyn Tubes Interantional

Przekazujemy Państwu informację o zmianie lokalizacji naszego oddziału w Olsztynie. W odpowiedzi na nieustannie rosnące zainteresowanie produktami i usługami Tubes International Sp. z o.o. od dnia 11 kwietnia 2016 roku zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 44C.

Oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 16 w kierunku Mrągowa. Całkowita powierzchnia Oddziału to blisko 400 m2, z czego aż 312 m2 przeznaczone zostało na część magazynowo-warsztatową.

Dzięki tej zmianie będziemy mogli zapewnić Państwu jeszcze sprawniejszą niż do tej pory obsługę, a zwiększona powierzchnia magazynu umożliwi nam utrzymanie stanów towarowych zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego oddziału.

Z wyrazami szacunku
Zespół pracowników Tubes International, Oddział w Olsztynie

ODDZIAŁ OLSZTYN

wydarzenia Tubes International

Marzec 2016
Kolejny certyfikat dla Tubes International

Certyfikat EN 15085

Na początku marca nasza firma otrzymała certyfikat, potwierdzający spełnienie wymagań normy EN15085, przyznany przez TÜV NORD.

Spełnienie restrykcyjnych wymogów normy EN15085 pozwala na wytwarzanie nowych elementów, z wykorzystaniem procesu specjalnego, jakim jest spawanie, w sektorze kolejnictwa. Uzyskany stopień CL1 umożliwia wykonywanie spoin sklasyfikowanych w klasie od CP A do CP D. Certyfikat to potwierdzenie najwyższego standardu warsztatu spawalniczego, jak i pracujących w nim specjalistów.

Znaleźliśmy się wąskim gronie warsztatów spawalniczych w Polsce, które spełniają restrykcyjne wymagania jakościowe określone w normie. Należy podkreślić, że jesteśmy jedyną w Polsce firmą, o profilu elastycznych przewodów, spełniającą wymagania normy EN 15085. Pełen zakres usług, jakie możemy świadczyć, znajduje się na stronie www.en15085.net.

Proces certyfikacyjny przeprowadziła renomowana jednostka TÜV NORD. To jednostka wywodząca się z niemieckiego rynku, na którym obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy odnośnie przemysłu kolejowego. Certyfikat pozwala ubiegać się naszej firmie o realizację najbardziej wymagających prac dla przemysłu kolejowego.

wydarzenia Tubes International

Luty 2016
Otwarcie nowego oddziału w Bielsku-Białej

 • Odział Bielsko Biała Tubes Internatinal
 • Odział Bielsko Biała Tubes Internatinal

Przekazujemy Państwu informację o uruchomieniu oddziału w Bielsku-Białej. Od dnia 1 lutego 2016 roku zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego nowego oddziału w Bielsku-Białej zlokalizowanego przy ul. Żywieckiej 260. Nasz nowy oddział o łącznej powierzchni 280 m2 składa się z części sklepowej, warsztatowej oraz magazynowej. W oddziale świadczymy pełną gamę usług i sprzedaży w zakresie węży przemysłowych wraz z wykonywaniem przewodów hydraulicznych.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego oddziału.

Z wyrazami szacunku
Zespół pracowników Tubes International, Oddział w Bielsku-Białej

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA

wydarzenia Tubes International

Luty 2016
Firma Tubes International usprawnia zarządzanie globalną działalnością, wdrażając IFS Applications™ 9

Produkcja przewodów przemysłowych

Renomowany dostawca węży i złączy dla przemysłu – Tubes International − wdraża kompleksowe rozwiązanie ERP firmy IFS. To kolejny krok, dzięki któremu firma usprawni swoje zarządzanie produkcją, łańcuchem dostaw oraz sprzedażą w swoich oddziałach na terenie całego kraju, jak i w spółkach za granicą.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podjęła współpracę z firmą Tubes International. Celem wspólnie podejmowanych działań jest wdrożenie kompleksowego systemu IFS Applications™ 9 usprawniającego działalność w międzynarodowej grupie.

Firma Tubes International istnieje od 1993 roku i jest jednym z liderów wśród dostawców węży, złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich obszarów przemysłu. Centrala firmy zlokalizowana jest w Poznaniu, gdzie znajduje się centrum logistyczne oraz produkcyjne, w którym produkowane są różnego rodzaju przewody przemysłowe. Firma zarządza własną międzynarodową siecią sprzedaży w takich krajach, jak: Czechy, Ukraina, Słowacja, Litwa, Rosja, Norwegia i Kazachstan. Posiada również przedstawicielstwa w Niemczech i Iraku. Rozwój spółki Tubes International wymusił wdrożenie zintegrowanego rozwiązania informatycznego, umożliwiającego efektywne prowadzenie działalności w aspekcie firmy: międzynarodowej, wielofirmowej, wielooddziałowej i wielowalutowej.

Po przeprowadzeniu analizy dostępnych na rynku systemów ERP Zarząd firmy Tubes International wybrał system IFS Applications 9, który najlepiej spełniał wymagania funkcjonalne. Rozwiązanie firmy IFS zapewnia również wsparcie obsługi organizacji wielooddziałowej i wielofirmowej w wielu językach oraz obsługi różnych walut w transakcjach gospodarczych.

„Wybraliśmy IFS Applications 9, ponieważ jest on dostosowany do naszych oczekiwań. Skalowalność rozwiązania ułatwi rozwój naszej grupy dzięki możliwości objęcia systemem kolejnych spółek zagranicznych i nowych obszarów działalności”
Karol Semba, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Naczelny Tubes International.
“Firma Tubes International jest wśród pierwszych polskich przedsiębiorstw, które będą korzystać z najnowszej wersji systemu IFS Applications 9. Wersja ta oferuje wiele nowych funkcji i usprawnień wspomagających firmy działające globalnie, takie jak Tubes International. Bardzo się cieszymy, że nasze rozwiązanie będzie wspierać działalność i rozwój tak dużej i renomowanej firmy”
Marcin Taranek, prezes IFS CEE

W pierwszym etapie system IFS Applications 9 zostanie wdrożony w firmie Tubes International w Polsce oraz w spółce zależnej Tubes International na Słowacji. Rozwiązanie obejmie obszary finansów, dystrybucji, produkcji i zarządzania projektami. Zakończenie tego etapu wdrażania jest planowane na początek 2017 roku. W następnych etapach system IFS Applications 9 zostanie sukcesywnie wdrożony w kolejnych spółkach zagranicznych.

O firmie IFS
Firma IFS™ jest uznanym liderem w dziedzinie rozwijania i dostarczania oprogramowania dla przedsiębiorstw do planowania zasobów przedsiębiorstwa (Enterprise Resources Planning; ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management; EAM) oraz zarządzania obsługą serwisową (Enterprise Service Management; ESM). Firma IFS pomaga klientom z wybranych sektorów rynku skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej, zwiększyć elastyczność działania i osiągać korzyści z wprowadzanych zmian. Założona w 1983 r. firma IFS jest spółką prawa publicznego (XSTO:IFS). Firma IFS obsługuje ponad 2400 klientów na całym świecie za pośrednictwem lokalnych oddziałów i poprzez rosnącą sieć swoich partnerów.

W rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP w Polsce firma IFS jest w pierwszej trójce. IFS obsługuje na terenie Polski ponad 240 klientów z czterech biur własnych. Do grupy klientów IFS w Polsce należą m.in.: Bolix S.A., Cognor S.A., ENEA Wytwarzanie S.A., Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, Grupa ATLAS, Grupa Nowy Styl, Grupa Paradyż, Grupa Powen-Wafapomp SA, Libet S.A., Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., Mostostal Zabrze Holding SA, MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A., MPWiK SA we Wrocławiu, Nestle Waters Polska SA, PGNiG Termika, Poltarex Sp. z o.o., Porta KMI Poland Sp. z o.o., PREVAC sp. z o.o., Projprzem S.A., Quad/Graphics Europe, Slovnaft SA, Synthos S.A., TAURON Wytwarzanie S.A., TRI (Poland) Sp. z o.o., VECTOR Sp. z o.o. i wiele innych firm.

wydarzenia Tubes International

Grudzień 2015
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Akcje charytatywne Tubes International

Rola biznesu nie powinna ograniczać się tylko do dostarczania dóbr na rynek. Wspieranie potrzebujących to zadanie bardzo ważne , które należy realizować ze szczególną starannością. Móc pomóc to ogromna satysfakcja.

W okresie świątecznym nie odmówiliśmy sobie takiej przyjemności, dlatego wsparliśmy kilka fundacji charytatywnych i ich podopiecznych. W obdarowanym gronie znaleźli się: Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech”, Fundacja „Wspólna Nadzieja” , Fundacja „Stworzenia Pana Smolenia” oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Suszu.
Wierzymy, że każdy gest dobrej woli wpływa na poprawę losu, a na twarzach obdarowanych zagościł uśmiech.

wydarzenia Tubes International

Sierpień 2015
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Społeczna odpowiedzialność Tubes

Świadomi roli przedsiębiorstw we współczesnym świecie i ich odpowiedzialności społecznej, pomagamy tym, którzy z nadzieją oczekują na nasze wsparcie.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że w ostatnim programie wsparcia udało się nam objąć pomocą 5 fundacji: Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Fundację Wspólna Nadzieja, Fundację Przytuliska u Wandy, Fundację Zbieramy Razem i Fundację dla Dzieci Pokrzywdzonych Losowo.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc i wierzymy, że każdy, nawet najmniejszy gest dobrej woli przyczynia się do tego, by odmienić czyjś los.

wydarzenia Tubes International

Lipiec 2015
Uruchomienie sklepu internetowego

Sklep internetowy Tubes

Z wielka radością chcielibyśmy poinformować naszych Klientów o uruchomieniu z dniem 1 lipca 2015 roku Sklepu Internetowego Tubes International.

W sklepie internetowym znajdziecie Państwo wybrany do sprzedaży asortyment, którego oferta będzie sukcesywnie poszerzana o kolejne pozycje.
Możliwość dokonania zakupów przez Internet umożliwiamy zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania. Sklep internetowy jest stale rozwijany aby sprostać oczekiwaniom Klientów a w przyszłości będą dodawane kolejne funkcje.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupów pod adresem:
sklep.tubes-international.pl

wydarzenia Tubes International

Maj 2015
Uruchomienie spawalni w Centrali

 • spawanie przewodów stalowych
 • spawalnia węży stalowych

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu nowej inwestycji – spawalni węży stalowych w Centrali.
Spawalnia zyskała nową powierzchnię produkcyjną co przełożyło się między innymi na zwiększenie ilości stanowisk spawalniczych i poprawy ich wyposażenia.

W ramach kompetencji spawalniczych Tubes International Sp. z o.o. może poszczycić się następującymi certyfikatami:

 • Certyfikat WF 0410165 HH z zakresu kwalifikacji: Welding of Pipelines, wydany przez Germanischer Lloyd,
 • Certyfikat Zgodności WE, potwierdzający spełnianie wymagań modułu A1 Dyrektywy 97/23/WE w zakresie wytwarzania urządzeń ciśnieniowych, wydany przez Urząd Dozoru Technicznego,
 • Certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań DNV, wydany przez Det Norske Veritas AS,
 • Certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 3834-2:2007, wydany przez Transportowy Dozór Techniczny.

Obecnie jesteśmy Państwu w stanie zrealizować zamówienia o dodatkowych niż do tej pory wymaganiach technicznych:

 • Spawanie przewodów stalowych, kompensatorów metalowych i końcówek techniką spawania orbitalnego,
 • Wykonywanie przewodów stalowych, kompensatorów metalowych i końcówek wymagających bardzo dużej precyzji ustawienia kątowego końcówek względem siebie.

wydarzenia Tubes International

Kwiecień 2015
Otwarcie oddziałów w Norwegii

Oddział Tubes International Norwegia

Mamy przyjemność poinformować Państwa o otwarciu naszej nowej spółki zależnej. Po niedawnym uruchomieniu przedstawicielstwa w Niemczech i otwarciu nowego oddziału w Kazachstanie, przyszedł czas na Norwegię.

Tubes International rozwija się wieloaspektowo na rynkach międzynarodowych, a najlepszym tego przykładem są wspomniane wyżej inwestycje. Nasza działalność na rynkach skandynawskich wchodzi obecnie w bardziej zaawansowaną fazę, skutkiem czego jest otwarcie norweskich oddziałów Tubes International Norge AS.

Centrala firmy zlokalizowana jest w sąsiedztwie miejscowości Drammen, która znajduje się około 40 km od stolicy kraju Oslo. Dzięki tej inwestycji będziemy mogli lepiej dostosować swoją ofertę do lokalnych potrzeb i wymagań oraz zapewnić większą dostępność towarów dla norweskich odbiorców. Tubes International Sp. z o.o. współpracuje obecnie z wieloma kontrahentami z Norwegii, a ich obsługą zajmował się dotychczas Dział Eksportu w centrali w Poznaniu.

Inwestycja w nowe oddziały będzie równocześnie inwestycją w relacje z dotychczasowymi partnerami, oraz stwarza większe możliwości rozwoju.

Naszym Norweskim kolegom życzymy samych sukcesów!

ODDZIAŁ SANDNES (Stavanger)

wydarzenia Tubes International

Marzec 2015
Otwarcie przedstawicielstwa w Niemczech

Tubes International Niemcy

Realizując sukcesywnie strategię rozwoju firmy poprzez ekspansję zagraniczną, mamy dziś przyjemność poinformować o otwarciu przedstawicielstwa Tubes International na terytorium Republiki Federalnej Niemiec.

Zadaniem naszych Niemieckich kolegów będzie rozwijanie sprzedaży i sieci kontaktów na jej terytorium.

Przejmą tym samym opiekę nad naszymi niemieckimi kontrahentami i partnerami, która dotychczas była w kompetencjach Działu Eksportu.

Naszych Klientów zapraszamy do współpracy a naszym nowym kolegom życzymy powodzenia.

PRZEDSTAWICIELSTWO

wydarzenia Tubes International

Styczeń 2015
Społeczna odpowiedzialność Tubes International

Certyfikaty

Jesteśmy świadomi roli przedsiębiorstw w otaczającym społeczeństwie i ich odpowiedzialności społecznej. Przyjęta strategia naszej firmy kładzie nacisk nie tylko na osiąganie celów ekonomicznych. Staramy się także działać społecznie, pomagając potrzebującym.

W 2014 roku przekazaliśmy środki finansowe, mające wesprzeć osoby w potrzebie oraz organizacje, działające na ich rzecz. Pomogliśmy: Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Ośrodkowi Rehabilitacyjnemu dla Dzieci w Kiekrzu, Fundacji Rak OFF, Fundacji Smolenia, Fundacji Iskierka.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.
Będziemy dążyć, aby tego typu aktywność była stałym elementem działalności naszej firmy.

wydarzenia Tubes International

Styczeń 2015
Zmiana siedziby oddziału w Warszawie

 • Oddział Tubes International Pruszków
 • Oddział Tubes International Pruszków

Mamy przyjemność poinformować, iż w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, dnia 8 grudnia 2014, po 12 latach działalności, oddział w Warszawie został przeniesiony do nowej siedziby przy Alejach Jerozolimskich 468 w Pruszkowie.

Całkowita powierzchnia oddziału w nowej lokalizacji wynosi 630 m2. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzeń sklepową o powierzchni 101 m2. Znaczącym atutem nowego lokalu jest także obszerny magazyn wraz z warsztatem produkcyjnym o łącznej powierzchni 365 m2. Nowa lokalizacja zapewnia także bardziej komfortowy dojazd, zarówno z centrum Warszawy, jak i z okolic.

Dzięki zwiększonej powierzchni magazynowej możemy zapewnić Państwu utrzymywanie stanów towarowych zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem. Nowy warsztat umożliwia nam w trybie natychmiastowym produkcję gotowych przewodów przemysłowych i hydraulicznych według oczekiwań naszych klientów. Zdecydowanym plusem korzystania z naszych usług jest również oznakowanie wszystkich przewodów, dzięki czemu możemy je szybko zidentyfikować i sprawnie wykonać dla nich zamienniki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji.

Z wyrazami szacunku
Zespół pracowników Tubes International, Oddział w Warszawie

ODDZIAŁ WARSZAWA
 • Al. Jerozolimskie 468
  05-802 Pruszków
 • tel. 22 572 98 30
  fax 22 572 98 40
  tel. kom. 667 888 117
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 7.00-16.00
  sobota 9.00-14.00