Przewody hydrauliki siłowej wszelkich rodzajów
  • standardowe hydrauliczne węże gumowe
  • węże termoplastyczne
  • węże teflonowe
  • specjalistyczne węże do ultra wysokich ciśnień

Zakuwanie węży hydraulicznych

Jedną z najmocniejszych stron działalności firmy Tubes International jest produkcja i serwis przewodów hydrauliki siłowej. Od lat dostarczamy najwyższej klasy rozwiązania dzięki współpracy z renomowanymi producentami z całego świata. W zakresie przewodów hydrauliki siłowej, nasza firma bazuje wyłącznie na producentach z UE.

Produkujemy przewody hydrauliki siłowej wszelkich rodzajów – od standardowych hydraulicznych węży gumowych, poprzez węże termoplastyczne, teflonowe, aż po specjalistyczne węże do ultra wysokich ciśnień – do 3200 bar.

Wykonujemy zarówno produkcję seryjną, jak i pojedyncze sztuki, według specyfikacji Klienta.

łatwy kontakt

Szybka realizacja

Każdy z naszych oddziałów wyposażony jest w urządzenie do cięcia i prasę do zaciskania przewodów wysokociśnieniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać przewody (hydrauliczne, termoplastyczne, teflonowe i inne), w najkrótszym możliwym terminie.

osłony przewodów przemysłowych

Dodatkowa ochrona przewodów

Oferta firmy obejmuje również osłony na węże (metalowe, termokurczliwe, tworzywowe, tkaninowe, termiczne), które znacznie wydłużają żywotność produkowanych przewodów.

Produkcja końcówek wg. specyfikacji klienta

Produkcja nietypowych końcówek

Firma posiada własny oddział produkcyjny, który umożliwia wykonywanie nietypowych końcówek hydraulicznych według specyfikacji Klienta zarówno pod kątem budowy jak i użytego materiału. Pozwala nam to na oferowanie najbardziej nietypowych rozwiązań w zakresie przewodów.

Wykonywanie przewodów do ultra wysokich ciśnień (UHP) do 4000 bar

Wykonywanie przewodów do ultra wysokich ciśnień (UHP) do 4000 bar

Nasz park maszynowy wyposażony jest w maszyny do zakuwania oraz testowania przewodów. Dzięki temu możemy realizować własną produkcję przewodów termoplastycznych o ciśnieniu roboczym do 4000 bar oraz przewodów gumowych aż do 1450 bar.

Przewody UHP do 4000 bar – dowiedz się więcej >

Stworzyliśmy również system Green Line, aby zapewnić Państwu dostępność gotowych przewodów Spir Star i Waterblast w 24 godziny.

Przewody wysokociśnieniowe w 24h – dowiedz się więcej >

Łatwa identyfikacja przewodu

Łatwa identyfikacja
przewodu

Korzystającym z usług naszej firmy, gwarantujemy wykonanie przewodów najwyższej jakości. Każda sztuka bądź partia produkcji jest znakowana w celu łatwiejszej identyfikacji w przyszłości. Na życzenie Klienta dostarczamy świadectwa jakości na wyprodukowane przewody.

dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi w zakresie przewodów hydraulicznych

  • testowanie ciśnieniem statycznym (woda lub olej hydrauliczny)
  • czyszczenie za pomocą przestrzeliwanych korków
  • zabezpieczanie na wypadek pojawienia się zanieczyszczeń (m.in. zaślepkami termokurczliwymi)
Tel. kom. 785 055 910
Tel. kom. 693 556 778
Tel. kom. 601 168 021
Tel. kom. 697 222 440
Tel. kom. 667 711 701
Chcesz dowiedzieć się więcej?