Usługi logistyczne dla Klientów Tubes International

Nasza firma organizuje usługi logistyczne dla Klientów w ramach następujących rozwiązań:

  • Magazyny konsygnacyjne
  • JIT/KANBAN
  • Kitting
usługi logistyczne przewóz przewodów przemysłowych

Magazyny konsygnacyjne

to nowoczesne podejście do procesu magazynowania. Jego istota sprowadza się do tego by zapasy komponentów i towarów nie obciążały wyników finansowych odbiorców do momentu ich faktycznego zużycia.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży doprowadziło do stworzenia i wypracowania rozwiązania, które skutkuje poprawą efektywności kosztowo-logistycznej przez Klienta.

JIT/KANBAN

oferujemy dostawy w ramach zasady Just In Time (JIT) oraz na zasadach KANBAN. Dostawy opakowań dokładnie w zgodzie z aktualnymi potrzebami produkcji. Dystrybucja opakowań do poszczególnych filii lub zakładów Klienta.

Możliwość indywidualnych rozwiązań i oznakowań. Odpowiednie zasoby magazynowe są przechowywane w naszych centrach dystrybucyjnych i logistycznych lub na miejscu u Klienta.

Kitting

to usługa, w ramach której dostarczamy bardziej skomplikowane, zindywidualizowane, opakowania (często składające się z kilku sztuk/materiałów) przygotowane bezpośrednio do użycia. Rekomendowane rozwiązania dla producentów różnego rodzaju maszyn i urządzeń.

Jest to także tzw. moduł logistyczny umożliwiający pakietowanie, czyli tworzenie jednostki do sprzedaży z różnych  towarów (zestaw), sprzedawanych jako jeden produkt.

Zapraszamy do współpracy!