ODDZIAŁ BYDGOSZCZ

KOLEJNY ODDZIAŁ W KUJAWSKO-POMORSKIM

Oddział w Bydgoszczy powstał w 2010 roku, jako drugie w kolejności, zaraz po Toruniu, przedstawicielstwo firmy w województwie kujawsko-pomorskim. Dynamiczny rozwój doprowadził do przenosin oddziału w grudniu 2014 roku do bardziej nowoczesnego obiektu o większej powierzchni oraz o wyższym stopniu funkcjonalności i komfortu dla naszych klientów. Nowa lokalizacja przy ul. Fordońskiej 46G zapewnia także swobodny dojazd z każdej części miasta i jego okolic.

Nowy lokal o łącznej powierzchni 400m2 będzie składał się z części sklepowej, warsztatowej oraz magazynowej. Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja oddziału będzie dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych klientów.

SZEROKA PALETA USŁUG

Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem podpartym ciekawą ekspozycją sklepową, a także zakresem usług ułatwiających Klientom zaopatrzenie się w nasze produkty: wykonujemy w naszym warsztacie gotowe przewody przemysłowe oraz hydrauliczne. Dzięki dużym możliwościom logistycznym i z myślą o stale zaopatrujących się u nas Klientach trzymamy stany magazynowe. W razie konieczności chętnie odwiedzamy Państwa w celu udzielenia rady i pomocy. Wszystkie przewody znakujemy, co znacznie ułatwia ich identyfikację w razie potrzeby regeneracji lub wymiany.

GOTOWI NA WYZWANIA

Mimo, iż jesteśmy młodym zespołem, to nie można nam odmówić sporego (podpartego wysokimi kwalifikacjami) doświadczenia oraz nastawienia na cel. A jest nim zapewnienie Państwu jak najbardziej kompleksowych, profesjonalnych usług.