ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA

NASZA HISTORIA

Oddział został założony w styczniu 2008 roku, początkowo przez ponad rok mieszcząc się przy ulicy Św. Rocha. Z dniem 19 października 2009r. przeniesiony został na ul. Warszawską, gdzie funkcjonuje do tej pory. Obiekt składa się z obszernego magazynu, powierzchni sklepowej przedstawiającego bogaty zakres produktów oraz rozwiązań, a także warsztatu. W tym ostatnim prowadzona jest produkcja przewodów przemysłowych oraz hydraulicznych. Nasze przewody są znakowane, co jest szczególnie wygodne dla Klientów pragnących dokonać u nas w przyszłości ich modernizacji lub wymiany.

PEŁNE WSPARCIE

Na życzenie Klienta specjaliści firmy odwiedzają go na miejscu i udzielają fachowego doradztwa oraz kompleksowej pomocy. Nasi odbiorcy reprezentują wszystkie gałęzie przemysłu, rolnictwo oraz firmy usługowe. Z naszej strony dążymy do zapewnienia im usług na najwyższym poziomie, spełniających rosnące wymagania dzisiejszego rynku.

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Mamy możliwość szybkiego, nieniszczącego czyszczenia węży, rur i przewodów hydraulicznych przy wykorzystaniu systemu ULTRA CLEAN®. Sklep jest trzecim w kolejności i jednym z czterech przedstawicielstw firmy na terenie Śląska. Pozostałe znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Bielsko Białej.

GALERIA ZDJĘĆ: