ODDZIAŁ GDAŃSK

OD 2000 ROKU NA LOKALNYM RYNKU

Jesteśmy kolejnym obok Gdyni przedstawicielstwem firmy Tubes International na terenie województwa pomorskiego, a zarazem pierwszym w tym regionie. Oddział otwarty został w dniu 1 września 2000 roku. Początkowo ulokowany był przy ulicy Budzysza 7, natomiast jego obecna siedziba znajduje się w nowoczesnym budynku przy ulicy Elbląskiej 117. Bogaty asortyment to nasz nie jedyny atut – w mieszczącym się u nas warsztacie produkujemy dla Państwa gotowe przewody przemysłowe i hydrauliczne. Stałą praktyką jest u nas ich znakowanie, przez co jesteśmy w stanie rozpoznać produkt w razie konieczności regeneracji. Zajmujemy się również gięciem rur.

OFERTA NA 5+

Bogata wystawa produktów oraz zatrudnieni u nas doświadczeni specjaliści, to najlepszy powód, aby dokonać u nas zakupów. To jednak nie wszystko – nasi pracownicy mają możliwość wystawienia na życzenie Klientów Świadectw Jakości i Zgodności. Wiele z naszych produktów posiada także najważniejsze certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość sprzedawanego przez nas asortymentu. W ramach oferowanych usług znajduje się także precyzyjne czyszczenie przewodów w systemie ULTRA CLEAN®. Oddział wyposażony jest również w maszynę do testowania przewodów do wysokich ciśnień.

ŚWIADCZYMY SZEROKI ZAKRES USŁUG

Nasz zespół to najlepsi fachowcy, którzy nie tylko doradzą, ale także w razie potrzeby odwiedzą Klienta i udzielą mu wsparcia technicznego. Z uwagi na nasze położenie bardzo często kontaktują się z nami przedsiębiorstwa reprezentujące przemysły stoczniowy i jachtowy.

GALERIA ZDJĘĆ: