ODDZIAŁ GDYNIA

OD LAT NA RYNKU

Gdynia jest drugim w kolejności miastem, w którym otwarte zostało przedstawicielstwo naszej firmy na terenie województwa pomorskiego. Nasze początki sięgają 2000 roku – dzięki tak długiej obecności na lokalnym rynku nawiązaliśmy owocne kontakty m.in. z przedstawicielami branży morskiej. Nie przeszkadza nam to jednak w oferowaniu produktów dla innych sektorów przemysłu i nie tylko. W październiku 2012 przenieśliśmy się z lokalizacji przy ul. Hutniczej 11 na obecny adres – ul. Pucką 35. Na oddział składają się: sklep liczący 165 m2, duży magazyn (300 m2) oraz wygodny parking. Za sprawą posiadanego u nas warsztatu wykonujemy gotowe przewody hydrauliczne i przemysłowe. Dla Państwa wygody znakujemy je, a następnie szybko identyfikujemy.

NASZYM ATUTEM DOŚWIADCZENIE

Oddziałowy zespół pomoże Państwu w zakupie zarówno pojedynczych produktów, jak i planowaniu całościowych instalacji z wykorzystaniem oferowanego przez nas asortymentu. W razie potrzeby możemy Państwa odwiedzić, a przy tym doradzić i zasugerować odpowiednie rozwiązanie.

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZIN

Jak wspomnieliśmy wyżej, gdyński oddział nie jest jedynym przedstawicielstwem firmy w regionie – drugi mieści się również w Gdańsku. Obie siedziby zapraszają do odwiedzania i zapoznawania się z ofertą Tubes International także w soboty.

GALERIA ZDJĘĆ: