ODDZIAŁ GLIWICE

 • ul. Sikorskiego 13
  44-103 Gliwice
 • tel. 32 238 60 71
  fax 32 238 63 57
  tel. kom. 693 556 778
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 693 556 778
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

PIERWSZE KROKI

Gliwicki oddział został otwarty w 2003 roku. Przez pierwszy okres działalności mieściliśmy się w Przyszowicach. W celu dotarcia do jak największej liczby Klientów oraz szybszego dostarczenia im naszych usług, dokładnie 10 lat później, nastąpiły przenosiny do lokalu przy ulicy Pszczyńskiej 206A w Gliwicach. Z uwagi na rozwój oraz coraz większe oczekiwania naszych Klientów 17 lipca 2017 roku oddział został przeniesiony do przebudowanego całkowicie budynku na ulicy Sikorskiego 13 w Gliwicach. Zdecydowanym atutem nowej siedziby jest duży metraż gdzie znajduje się wystawa sklepowa, sala konferencyjna, obszerny magazyn oraz warsztat. Ten ostatni daje nam możliwość zakuwania dla Państwa przewodów hydraulicznych i przemysłowych na miejscu. Natomiast w magazynie, specjalnie dla osób regularnie dokonujących zakupów w oddziale, możemy trzymać stany magazynowe. Naszą stałą usługą jest znakowanie wyprodukowanych przez nas przewodów, przez co jesteśmy w stanie rozpoznać produkt w razie konieczności ewentualnej wymiany.

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ

Długoletnia obecność na rynku procentuje dużym zaufaniem naszych Klientów, którzy powierzają nam coraz bardziej skomplikowane projekty z zakresu węży i złączy przemysłowych. Nasze działania podparte są szeregiem certyfikatów. Pracujący u nas wykwalifikowani specjaliści odwiedzają Klientów, rozpoznają ich potrzeby i sugerują odpowiednie rozwiązania, które przyczyniają się do odnoszenia dalszych sukcesów.

BEZPIECZEŃSTWO I WSPARCIE

Klienci cenią sobie kompleksowość oferowanych przez nas usług, wśród których znajduje się m.in. serwis 24h. Jesteśmy jednym z pięciu przedstawicielstw Tubes International na mapie województwa śląskiego – pozostałe mieszczą się w Katowicach, Częstochowie, Bielsko Białej i Tychach.

Zapraszamy Państwa do wizyty u nas. Czekamy także na telefony z zapytaniami, na które z chęcią odpowiemy!

GALERIA ZDJĘĆ:

Hydraulika siłowa Gliwice - Tubes International
Hydraulika siłowa Gliwice - Tubes International