ODDZIAŁ KALISZ

 • ul. Wrocławska 102
  62-800 Kalisz
 • tel. 62 766 73 10
  fax 62 766 73 11
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 601 343 869
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

PIERWSZY ODDZIAŁ POZA POZNANIEM

Oddział w Kaliszu powstał w 1998 roku, jako jeden z pierwszych poza centralą w Poznaniu. Obecna siedziba znajdująca się przy ulicy Wrocławskiej i posiada magazyn o powierzchni 300 m2, co pozwala nam dostarczać dużą część asortymentu prosto ze stanu, a także trzymać stany magazynowe pod konkretnych Klientów. Profesjonaliści Tubes International służą nie tylko kompleksowym doradztwem technicznym, ale także wszelkimi usługami ułatwiającymi odbiorcom zaopatrzenie się w nasze produkty. Jesteśmy w stanie od ręki zakuwać przewody przemysłowe i hydrauliczne, posiadamy także niezbędne uprawnienia do wystawiania Świadectw Jakości na poszczególne przewody. Ponadto znakujemy je, co bywa szczególnie pomocne przy ich identyfikacji w razie konieczności wymiany lub naprawy. Jakość naszych produktów potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty.

CLEANROOM

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż na początku listopada 2012 roku uruchomiliśmy CLEANROOM – profesjonalną strefę warsztatowo – produkcyjną o kontrolowanym środowisku pracy. Znajduje się w niej specjalistyczny sprzęt zapewniający efektywną kontrolę powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych węży oraz przewodów. Wszystko to z myślą o Klientach reprezentujących m.in.: przemysł biotechnologiczny, farmaceutyczny, medyczny, spożywczy, komputerowy, lotniczy oraz przemysł produkcji półprzewodników.

PROFESJONALIZM I WSPARCIE

Wieloletnia obecność na rynku oznacza, że pracuje u nas doświadczona już kadra specjalistów, gotowych nieść w każdej chwili pomoc naszym Klientom. Oferujemy serwis 24h, co oznacza, że jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Dzięki temu mogą Państwo dokonać zakupu towarów również poza standardowymi godzinami otwarcia oddziału. Wiele usług serwisu 24h, takich jak np. okucia węża hydraulicznego, jesteśmy w stanie wykonać w trybie ekspresowym.

GALERIA ZDJĘĆ: