ODDZIAŁ KATOWICE

 • ul. Krakowska 183
  40-393 Katowice
 • tel. 32 355 91 60
  fax 32 355 91 69
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 601 168 021
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 7.00-16.00

PONAD 15 LAT NA ŚLĄSKU

Początki oddziału Katowice sięgają 1999 roku. W momencie jego otwarcia, było to pierwsze przedstawicielstwo naszej firmy na terenie Śląska. Na chwilę obecną w regionie znajdują się już cztery oddziały Tubes International: dodatkowo w Gliwicach, Częstochowie oraz Bielsko Białej. Na miejscu posiadamy nowoczesną spawalnię oraz dobrze wyposażony warsztat, gdzie produkowane są gotowe przewody, w tym także hydrauliczne. Posiadamy obszerny salon sprzedaży wraz z bogatą ekspozycją, pokazującą różnorodne zastosowanie oferowanego przez nas asortymentu oraz dużą powierzchnię magazynową (prawie 500 m2). To jednak nie wszystko.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Oferujemy także serwis 24h, nasi pracownicy są zatem do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Mamy uprawnienia do wystawiania Świadectw Jakości i Zgodności do przeznaczenia zakupionego u nas produktu. Warto dodać, że sprzedawane przez nas przewody są znakowane. Ułatwia to ich identyfikację w razie konieczności wymiany lub naprawy. Możemy pomóc w rozwiązaniu każdego zagadnienia w zakresie elastycznych połączeń. Dodatkowym atutem oddziału jest możliwość przeczyszczenia dla Państwa przewodu za pomocą systemu ULTRA CLEAN®. Od niedawna zapraszamy do skorzystania z usług naszego nowego warsztatu spawalniczego w którym mamy możliwość spawania i testowania ciśnieniowych węży stalowych.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

Naszą specjalnością jest doskonale przeszkolona obsługa: mobilni handlowcy oraz wykwalifikowani specjaliści posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie. Oddział świadczy usługi serwisowe w zakresie napraw i serwisu maszyn u Klienta. Z kolei działający u nas mobilny serwis posiada samochód z prasą i maszyną do cięcia węży – możemy więc wykonywać wszelkie usługi również w siedzibie naszych Klientów.

GALERIA ZDJĘĆ: