ODDZIAŁ KATOWICE

 • ul. Krakowska 183
  40-393 Katowice
 • tel. 32 355 91 60
  fax 32 355 91 69
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 601 168 021
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 7.00-16.00

PONAD 15 LAT NA ŚLĄSKU

Początki oddziału Katowice sięgają 1999 roku. W momencie jego otwarcia było to pierwsze przedstawicielstwo naszej firmy na terenie Śląska. Na chwilę obecną w regionie znajdują się już cztery oddziały Tubes International: dodatkowo w Gliwicach, Częstochowie oraz Bielsko Białej. Na miejscu posiadamy nowoczesną spawalnię oraz dobrze wyposażony warsztat, gdzie produkowane są gotowe przewody, w tym także hydrauliczne. Posiadamy obszerny salon sprzedaży wraz z bogatą ekspozycją, pokazującą różnorodne zastosowanie oferowanego przez nas asortymentu oraz dużą powierzchnię magazynową (prawie 500 m2). To jednak nie wszystko.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Doświadczona kadra specjalistów rozwiąże na miejscu każdy problem związany z przesyłaniem niemalże wszystkich substancji w instalacjach elastycznych lub sztywnych. Bogaty magazyn wysokiego składowania zapewnia dostęp do wielu tysięcy pozycji asortymentu. Warsztat techniczny produkuje, naprawia i wspomaga rozległą wiedzą w zakresie przewodów hydraulicznych, przemysłowych, jak i instalacji stałych — rurowych.

Oferujemy SERWIS 24H, który pozwala skorzystać z usług w oddziale przez całą dobę. Włącza się do nich nie tylko wykonanie przez nas usługi (np. produkcja przewodów hydraulicznych), ale i możliwość zakupu towaru w niestandardowych godzinach.

Jako Oddział Regionu Śląsk mamy uprawnienia do wystawiania dokumentów jakościowych do zakupionych u nas produktów. Warto dodać, że sprzedawane przez nas przewody są znakowane, co ułatwia ich identyfikację w razie konieczności wymiany lub naprawy — oszczędzając czas klienta. Możemy pomóc w rozwiązaniu każdego zagadnienia w zakresie elastycznych połączeń lub sztywnych instalacji rurowych. Dodatkowym atutem oddziału jest możliwość przeczyszczenia dla Państwa przewodu za pomocą systemu ULTRA CLEAN® – co gwarantuje bezpieczeństwo pracy urządzeń, w których są montowane przewody. Zapraszamy również do skorzystania z usług naszej spawalni, w której od wielu lat wykonujemy i testujemy ciśnieniowe przewody stalowe.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

Wyróżnia nas:

 • Komplementarność usług związanych nie tylko z hydrauliką siłową, ale również pneumatyką i ogólnie pojętym przemysłem,
 • Dobre wyszkolenie pod względem sprzedawanego asortymentu,
 • Doświadczenie i kultura techniczna,
 • Duży asortyment produktów do zaoferowania.

Prowadzimy oddzielny, profesjonalny dział SERWISU między innymi HYDRAULIKI SIŁOWEJ MASZYN I URZĄDZEŃ. Na miejscu u klienta — projektujemy, modyfikujemy, remontujemy. Wszystkie działania w oparciu o wizje lokalne w spersonalizowany sposób określony przez potrzeby klienta.

GALERIA ZDJĘĆ: