ODDZIAŁ KRAKÓW

POCZĄTKI MAŁOPOLSKIEGO ODDZIAŁU

Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy oraz przyjazna atmosfera – tak w skrócie można opisać krakowski oddział Tubes International, który istnieje w stolicy Małopolski od kwietnia 2004 roku. Znajdujemy się przy ulicy Christo Botewa 6 – w bezpośrednim sąsiedztwie giełdy samochodowej. W sklepie zaopatrują się przedstawiciele wszystkich gałęzi przemysłu. Jesteśmy w stanie wystawić Państwu potwierdzenie w postaci Świadectwa Zgodności do zakupionego asortymentu. Na miejscu mamy warsztat, w którym zakuwamy gotowe przewody hydrauliczne. Wszystkie one są znakowane – pozwala nam to na ich łatwą identyfikację w przyszłości, na wypadek gdyby zaszła potrzeba ich wymiany lub regeneracji.

NIEMOŻLIWE DO WYKONANIA? NIE DLA NAS!

Zapewniamy, że wśród bogatej oferty każdy Klient znajdzie nie tylko odpowiedni, ale także spełniający najwyższe standardy jakości produkt. Przy wyborze pomocny będzie nasz zespół specjalistów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, a w razie potrzeby podjadą do Klienta i dokonają oględzin – naszą wizytówką jest kompleksowa opieka nad Klientem, a specjalnością… usługi „niemożliwe do wykonania” w innym miejscu.

PRACA TO NASZA PASJA

Jesteśmy fanami motoryzacji, na co dowodem jest doradztwo techniczne dla samochodu startującego w Rajdzie Dakar oraz zespołu AGH Racing z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Pod sam oddział, na teren giełdy samochodowej, można dojechać dwupasmową jezdnią od strony obwodnicy Krakowa. Z łatwością zaparkują u nas także kierowcy ciężarówek. Krakowski punkt Tubes International jest otwarty również w sobotę.

GALERIA ZDJĘĆ: