ODDZIAŁ OLSZTYN

KRÓTKO O NAS

Oddział w Olsztynie powstał 19 stycznia 2009 roku. Na początku umiejscowiony był w przemysłowej dzielnicy miasta na ulicy Sprzętowej 3. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów oraz ciągły rozwój od 11 kwietnia 2016 roku jesteśmy zlokalizowani przy ul. Lubelskiej 44C w Olsztynie. Oddział znajduje się przy drodze krajowej nr 16 w kierunku Mrągowa. Posiadamy ponad 400 m2 powierzchni z czego aż 312 m2 to część magazynowo warsztatowa. Pozwala to na zabezpieczenie odpowiedniej ilości produktów pod systematyczną realizację zamówień. Znajdujący się na miejscu warsztat umożliwia produkcję przewodów hydraulicznych oraz przemysłowych według specyfikacji Klienta. Dzięki wykonywanemu przez nas znakowaniu przewodów możemy je łatwo identyfikować w trakcie regeneracji lub wymiany.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja będzie dodatkowym atutem naszej firmy oraz źródłem jeszcze większych korzyści dla naszych Klientów.

NAJLEPSI SPECJALIŚCI

Naszą wizytówką jest bardzo dobrze przeszkolony zespół pracowników: wśród nich mobilni handlowcy oraz fachowi specjaliści, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem. Udzielimy także wsparcia w trakcie montażu instalacji oraz dobraniu do niej odpowiednich produktów. Zawsze jesteśmy gotowi, aby Państwa odwiedzić oraz pomóc w rozwiązaniu problemu i zasugerować optymalne rozwiązania.

GALERIA ZDJĘĆ: