ODDZIAŁ PŁOCK

 • ul. Długa 79
  09-400 Płock
 • tel. 24 364 03 00
  fax 24 364 03 01
  tel. kom. 669 550 040
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

NASZA HISTORIA

Otwarty w 2012 roku oddział w Płocku liczy sobie ponad 300 m2. Jest to drugie przedstawicielstwo firmy w województwie mazowieckim (obecnie wraz z oddziałem w Warszawie). Nasz budynek umiejscowiony został przy ulicy Długiej 79 na terenie Płockiego Przemysłowego Parku Technologicznego. Do Państwa dyspozycji, oprócz przestrzeni sklepowej, znajduje się u nas także duży magazyn oraz warsztat produkcyjny umożliwiający wykonywanie w ekspresowym tempie gotowych przewodów przemysłowych oraz hydraulicznych. Są one przez nas znakowane, co ułatwia ich rozpoznanie, a następnie regenerację.

MŁODY I DYNAMICZNY ZESPÓŁ

Specjaliści firmy Tubes International wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, w razie pilnej potrzeby odwiedzają ich na miejscu i udzielają pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania. Nasz młody zespół składa się ze specjalistów posiadających wysokie kompetencje – służący przy tym radą i fachowym wsparciem.

MOCNE STRONY

Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań na instalacjach kombinatu: zawory DREN, złącza Camlock oraz wysokociśnieniowe przewody do pary wodnej, powietrza, azotu i przewodów przeładunkowych wraz z wymaganą dokumentacją Transportowego Dozoru Technicznego.

GALERIA ZDJĘĆ: