ODDZIAŁ POZNAŃ

 • ul. Starołęcka 31
  61-361 Poznań
 • tel. 61 653 02 80
  fax 61 653 02 81
  tel. kom. 603 611 297
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 697 222 440
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 7.00-16.00

KAMIEŃ WĘGIELNY TUBES INTERNATIONAL

To właśnie w Poznaniu w 1993 roku miała swój początek ponad 20-letnia historia naszej firmy. W listopadzie 2007 roku uroczyście została zakończona adaptacja nowego sklepu z magazynem. Nasz oddział posiada największą powierzchnię magazynową o rozmiarach 700 m2. Dodatkowo dysponujemy magazynem dla Klientów strategicznych o powierzchni 200 m2. W skład oddziału wchodzi ponadto spawalnia i nowoczesny warsztat produkcyjny liczący sobie 500 m2, w którym zakuwamy przewody przemysłowe i hydrauliczne. Wszystkie są przez nas znakowane, co czyni je łatwymi do zidentyfikowania w trakcie naprawy lub wymiany. Nasz zespół ma także możliwość produkcji przewodów stalowych z certyfikatami.

MAMY DUŻE MOŻLIWOŚCI

W ciągu tych wszystkich lat zaufały nam dziesiątki firm, a zaproponowane przez nas rozwiązania przyczyniły się do ich sukcesów. Służymy kompleksowym doradztwem technicznym oraz szerokim zakresem usług ułatwiającym Państwu zaopatrzenie się w nasze produkty – pracujący u nas specjaliści posiadają kompetencje i doświadczenie, które przekładają się na Państwa korzyść. Mobilni handlowcy chętnie odwiedzają Klientów w celu doradzenia i udzielenia kompleksowej pomocy. Gwarancją jakości oferowanych przez nas usług i produktów są różnego rodzaju certyfikaty. Ich bezpieczeństwo i zgodność z Państwa wymaganiami potwierdzają dostarczane na życzenie Klientów Świadectwa Jakości i Zgodności.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy oraz spełniając oczekiwania naszych klientów miło nam poinformować że od 25 kwietnia 2016 roku uruchomiliśmy drugi oddział w Poznaniu przy ul. Rynkowej 56 w Przeźmierowie dzięki czemu Klienci z północno-zachodniej części Poznania i okolic mogą oszczędzić czas na zakup naszego asortymentu.

POMAGAMY 24H NA DOBĘ

Na wsparcie z naszej strony mogą Państwo liczyć o każdej porze – w poznańskim oddziale prowadzimy serwis 24h. Do odwiedzin oddziału zapraszamy wszystkich Klientów również w sobotę!

GALERIA ZDJĘĆ: