ODDZIAŁ RZESZÓW

 • ul. Hanasiewicza 10
  35-103 Rzeszów
 • tel. 17 850 45 12
  fax 17 850 45 49
  tel. kom. 693 292 592
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 667 711 701
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

MOCNA POZYCJA W REGIONIE

Nasz oddział powstał w 2004 roku i dzięki aktywnej działalności oraz zaangażowaniu naszych wykwalifikowanych pracowników, już od ponad 10 lat skutecznie umacniamy markę Tubes International na pozycji lidera w dziedzinie węży i złączy dla przemysłu w województwie podkarpackim. Do dyspozycji Klientów znajduje się kompletne centrum handlowo-usługowe, na które składają się: obszerny sklep, nowoczesny warsztat oraz magazyn. W naszym warsztacie wykonujemy przewody: hydrauliczne, termoplastyczne, teflonowe, gumowe, przesyłowe i pomiarowe, a także przewody z segmentu automotive (hamulcowe, do klimatyzacji i wspomagania). Dodatkowo podejmujemy się napraw przewodów dostarczonych przez Klienta. Ich wcześniejsze przez nas oznakowanie ułatwia identyfikację i modernizację produktu.

PROFESJONALIZM TO NASZA WIZYTÓWKA

Nasi pracownicy to doświadczeni inżynierowie, wciąż podnoszący swoje kwalifikację przez liczne szkolenia. Naszym Klientom zapewniamy doradztwo techniczne dobierając asortyment do warunków pracy i specyfikacji Klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu eliminujemy ryzyko związane z doborem materiałów do przesyłanych substancji, zapewniając bezpieczeństwo i optymalizację kosztów. Wiele firm z województwa podkarpackiego obdarzyło nas zaufaniem, czego potwierdzeniem jest wieloletnia z nimi współpraca. Od 28 maja 2013 roku należymy do elitarnego Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”.

SERWIS 24H

W 2010 roku dodatkowo uruchomiliśmy serwis 24h. Umożliwia on naszym Klientom zakup towarów, a także ekspresowe wykonanie usług poza standardowymi godzinami otwarcia sklepu. Zapraszamy do współpracy nowych Klientów, a naszym stałym partnerom dziękujemy za zaufanie i liczymy na rozwój dotychczasowych działań.

GALERIA ZDJĘĆ: