ODDZIAŁ SZCZECIN

 • ul. Gryfińska 97
  70-772 Szczecin
 • tel. 91 471 21 08
  fax 91 471 22 08
  tel. kom. 607 094 694
  tel. kom. 661 888 110
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

SZEROKI OBSZAR DZIAŁANIA

Nasz oddział rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Ze względu na obecność w regionie wielu Klientów reprezentujących branżę morską oraz stoczniową oddział w Szczecinie wyspecjalizował się w asortymencie spełniającym wymogi tego sektora. Obsługujemy także przedstawicieli specjalnych stref ekonomicznych. Naszą kompleksową obsługą objęte jest całe województwo zachodniopomorskie (z większych miast: Szczecin, Goleniów, Stargard Szczeciński, Koszalin, Szczecinek, Świnoujście) i częściowo lubuskie (Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą).

MOCNE STRONY

Możemy się pochwalić imponującym potencjałem logistycznym. Już sama część sklepowa ulokowana jest na przestrzeni 200 m2. Znajduje się w niej bogata ekspozycja produktów, która będzie pomocna w wyborze odpowiedniego wyrobu przy uwzględnieniu jego przeznaczania. Nasz magazyn liczy sobie natomiast 300 m2.

ZWARCI I GOTOWI

W razie konieczności istnieje również możliwość dostarczenia towaru do Klienta – posiadamy auto o ładowności do 1200 kg. Prócz tego świadczymy usługi serwisowe u Klientów w zakresie zakuwania przewodów hydraulicznych i przemysłowych. Obsługą naszych odbiorców zajmuje się grupa doświadczonych specjalistów. Pomogą, doradzą i ekspresowo wykonają przewód na miejscu dzięki odpowiedniemu zapleczu technicznemu. Posiadamy uprawnienia do wystawiania Świadectw Zgodności, a każdy nasz przewód jest znakowany w celu łatwego rozpoznania w późniejszym okresie. Szybkie i sprawne działanie jest wpisane w naszą strategię rozwoju.

GALERIA ZDJĘĆ: