ODDZIAŁ TYCHY

 • ul. Fabryczna 3
  43-100 Tychy
 • tel. 32 730 66 30
  fax 32 730 66 39
 • SERWIS 24h
  tel. kom. 669 888 484
 • GODZINY OTWARCIA
  pn-pt 8.00-16.00

KOLEJNY ODDZIAŁ NA ŚLĄSKU – TYCHY !!!

Po Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Bielsku-Białej przyszła kolej na TYSKĄ odsłonę Tubes International Sp. z o.o. Właśnie zagościliśmy w Tychach ze swoim najnowszym oddziałem !!! Na siedzibę nowego oddziału wybraliśmy przedsionek Strefy Ekonomicznej z wygodnym dojazdem z każdej strony naszego regionu.

Od 7 stycznia 2020 r serdecznie zapraszamy na ulicę Fabryczną 3 wszystkich naszych dotychczasowych partnerów oraz nowych klientów ! Pomożemy na każdej płaszczyźnie w produktach i usługach związanych z wężami i złączami dla przemysłu.

SERWIS 24H

Od początku swojej działalności jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Dzięki stałej dostępności nasi Klienci mogą dokonać zakupu towarów, a także liczyć na ekspresowe wykonanie usług poza standardowymi godzinami otwarcia sklepu.

SERWIS MASZYN I URZĄDZEŃ U KLIENTA

Remontujemy układy hydrauliczne i przemysłowe, naprawiamy, budujemy instalacje elastyczne i rurowe dla oleju hydraulicznego i innych mediów, dokonujemy audytów i przeglądów maszyn i urządzeń. Wykwalifikowany zespół praktyków pomoże w rozwiązaniu problemów dotyczących węży i złączy hydraulicznych i przemysłowych na miejscu u naszych klientów. W Regionie Śląskim nasz serwis działa już od wielu lat.

Wspieramy Utrzymanie Ruchu !!!

Zapraszamy do współpracy.

GALERIA ZDJĘĆ:

Oddział Tychy
Oddział Tychy
Oddział Tychy
Oddział Tychy