ODDZIAŁ WARSZAWA

OD 2002 ROKU W STOLICY POLSKI

Warszawski oddział powstał w listopadzie 2002 roku. Po 12 latach działalności 8 grudnia 2014 roku oddział w Warszawie został przeniesiony do nowej siedziby przy Alejach Jerozolimskich 468 w Pruszkowie. Całkowita powierzchnia oddziału w nowej lokalizacji wynosi 630 m2. Do Państwa dyspozycji jest przestrzeń sklepowa o powierzchni 101 m2. Znaczącym atutem lokalu jest także obszerny magazyn wraz z warsztatem produkcyjnym o łącznej powierzchni 365 m2. Lokalizacja zapewnia także bardziej komfortowy dojazd, zarówno z centrum Warszawy, jak i z okolic. Dzięki zwiększonej powierzchni magazynowej możemy zapewnić Państwu utrzymywanie stanów towarowych zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem. Nowy warsztat umożliwia nam w trybie natychmiastowym produkcję gotowych przewodów przemysłowych i hydraulicznych według oczekiwań naszych klientów. Zdecydowanym plusem korzystania z naszych usług jest również oznakowanie wszystkich przewodów, dzięki czemu możemy je szybko zidentyfikować i sprawnie wykonać dla nich zamienniki.

ŚWIADECTWA I CERTYFIKATY

Prócz tego w oddziale zatrudnione są osoby przeszkolone w zakresie wydawania Świadectw Jakości na poszczególne przewody. Dzięki temu Klient może od razu otrzymać dokument potwierdzający zgodność kupowanego produktu z podanymi warunkami pracy.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

W razie potrzeby specjaliści Tubes International odwiedzają Klientów na miejscu, udzielając przy tym pomocy oraz fachowego doradztwa. W każdej chwili jesteśmy w stanie podjechać do Państwa i pomóc w rozwiązaniu problemu bądź zasugerować odpowiednie rozwiązania. Zapraszamy do odwiedzania oddziału i zapoznania się ofertą naszej firmy…

GALERIA ZDJĘĆ: