ODDZIAŁ WROCŁAW

NASZ ODDZIAŁ W PIGUŁCE

Wrocławski oddział firmy Tubes International rozpoczął swoją działalność w maju 2005 roku i z powodzeniem zdobywa od tamtego czasu coraz szersze grono Klientów z Dolnego Śląska i sąsiednich województw, zainteresowanych ofertą firmy. Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej historii było przeniesienie się do nowej siedziby w Mirkowie w 2012 roku. Obiekt liczy sobie 800 m2, zaś sama lokalizacja posiada imponujące zaplecze. Znajduje się w niej warsztat, gdzie w szybkim tempie produkujemy gotowe przewody przemysłowe i hydrauliczne. Są one przez nas znakowane, przez co jesteśmy w stanie łatwo je zidentyfikować w trakcie naprawy lub wymiany.

KIM JESTEŚMY?

Nasz entuzjastyczny, młody zespół nie boi się podejmować żadnych wyzwań i nieustannie poszerza swoją wiedzę i zakres kompetencji. Pracujący u nas handlowcy bardzo chętnie odwiedzają Klienta w jego siedzibie. Tam mogą dokonać odpowiedniego pomiaru, porozmawiać o jego potrzebach i przede wszystkim doradzić optymalne rozwiązanie.

CO NAS WYRÓŻNIA?

W ofercie oddziału znajduje się standardowy asortyment Tubes International, ale warto dodać, że z uwagi na specyfikę naszych Kontrahentów wyspecjalizowaliśmy się także w wężach o profilu przeładunkowym. Mamy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego pozwalające nam wytwarzać, naprawiać i modernizować przewody elastyczne do zbiorników transportowych oraz urządzenia do ich napełniania i opróżniania.

GALERIA ZDJĘĆ: